Dariusz Świtoń

Dariusz Świtoń - zdjęcie

Absolwent wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Opolskiej na kierunkach: Informatyka (specjalność systemy informatyczne), oraz Automatyka i Robotyka (specjalność systemy pomiarowe). Ukończone studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie Mechatronika w kształceniu zawodowym. Przygotowanie pedagogiczne uzyskane w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.
Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych oraz mechatronicznych. Ponad to czynny egzaminator zawodu technik informatyk. Aktywny uczestnik kursów, konferencji, seminariów metodycznych i szkoleń. Posiada uprawnienia do prowadzenia Szkolnej Akademii Cisco (kurs instruktorski IT Essentials PC Hardware and Software).