Sukcesy naszych uczniów w Konkursie Wiedzy o Sejmie.

  19 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje Konkursu Wiedzy o Sejmie, organizowanego przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu, pod patronatem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz posłów Andrzeja Grzyba i Katarzyny Sójka.W konkursie udział wzięło 22 uczniów. Do finałów rozegrywanych w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrzeszowie oraz w Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim wytypowano dwa zespoły.


  26 lutego 2020 r. 10 reprezentantów naszego popularnego „Fum –u” wzięło udział w  Międzyszkolnym Turnieju  Wiedzy o Sejmie na szczeblu powiatowym.Wzięli w nim udział  przedstawiciele wszystkich szkół średnich z powiatu ostrzeszowskiego. Zwycięzcą został uczeń naszej szkoły Norbert Pala z klasy 1GTM, który w nagrodę pojedzie na wycieczkę do parlamentu w Warszawie. Gratulujemy Norbertowi oraz jego opiekunowi p. Robertowi Hyli.


   Natomiast 27 lutego 2020 r. 6 reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Sejmie organizowanego przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu, pod patronatem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i posłankę Katarzynę Sójkę na szczeblu regionalnym. We współzawodnictwie uczestniczyli przedstawiciele szkół średnich z powiatów: kępińskiego, ostrowskiego i ostrzeszowskiego. W klasyfikacji generalnej uczeń naszej szkoły Krystian Żuberek z klasy 4LA zajął 3 miejsce i w nagrodę on również pojedzie na wycieczkę do parlamentu w Warszawie. Gratulujemy sukcesu także opiekunowi Krystiana Panu Robertowi Hyli.

Szkolny organizator konkursu


Opracowanie: Robert Hyla