Wystawa prac plastycznych Oliwii Mania w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu w Sali 2w8 została przygotowana wystawa prac plastycznych uczennicy klasy 3TI.

Oliwia już od wielu lat rozwija swoje umiejętności plastyczne, a jej prace jeszcze w gimnazjum były wystawiane na wielu konkursach. 

Serdecznie zapraszam Dyrekcję, Nauczycieli i Uczniów do obejrzenia zbioru 30 prac, które Oliwia samodzielnie przygotowała. Prace zostały ułożone w dwóch strefach pod względem kolorystyki i techniki wykonania. 


Pierwsza to w większości kolorowe rysunki wykonane w technice pasteli, bądź pasteli i cienkopisu (m.in. Ichigo z anime "Bleach", Madara z anime "Naruto", Anime, Dziewięcioogoniasty lis Kyuubi z anime "Naruto", Maska Ghosta z gry Call of Duty, Postać  z gry Yasuo "League of Legends".) 

Na szczególną uwagę zasługują prace wykonane pisakiem (tj. Lord Vader z filmu Gwiezdne wojny, Żołnierze wyklęci) cechujące się niezwykłą starannością wykonania i ukazujące plastyczne uzdolnienia Oliwii. Wielbiciele japońskich anime odnajdą w prezentowanej wystawie szereg postaci filmowych ( Neferpitou z anime"Hanter x Hanter", Gara z anime "Naruto","Pucca and Garu"). 


Oliwia uczęszcza na zajęcia plastyczne, które odbywają się w naszej szkole. Podziwiając dotychczas wykonane prace (a jest to tylko część z jej zbioru) można już tylko życzyć Oliwii dalszego rozwoju w kierunku plastycznym.

Zachęcam do obejrzenia filmów na youtube, rejestrujących proces powstawania wybranych prac Oliwii (link poniżej). 

 

Kanał Oliwii

 


Opracowanie: Anna Klósak