"Liga Niezwykłych Umysłów 2022/2023"! 

Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie - I - Ogromne gratulacje dla naszej szkoły za zajęcie czwartego miejsca na platformie edukacyjnej "Liga Niezwykłych Umysłów 2022/2023"! 
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów, którzy wykazali się doskonałymi umiejętnościami programistycznymi, takimi jak SQL, C++, Python. Poziom rywalizacji był niesamowicie wysoki, a nasza szkoła pokazała, że należy do najlepszych!
To wspaniałe osiągnięcie, które potwierdza, że nasza szkoła oferuje wysokiej jakości edukację i inspiruje uczniów do rozwijania swoich umiejętności. Wasze zaangażowanie, determinacja i pasja są godne uznania.
Czwarte miejsce na "Lidze Niezwykłych Umysłów" to znakomity początek. Życzymy naszym uczniom i całej społeczności szkolnej jeszcze większych sukcesów w przyszłym roku! Kontynuujcie rozwijanie swoich talentów, nieustannie dążcie do doskonałości i czerpcie radość z nauki.
Chcielibyśmy także podziękować naszym nauczycielom za ich wspaniałą pracę i wsparcie w rozwijaniu potencjału naszych uczniów. To dzięki wam nasza szkoła odnosi takie sukcesy!
Trzymamy kciuki za Zespół Szkół nr 2 w Ostrzeszowie i wiemy, że nasza determinacja i wysiłek przyniosą jeszcze więcej sukcesów w przyszłości. Brawo, gratulacje i powodzenia w dalszych wysiłkach!
#ZespółSzkółNr2Ostrzeszów #LigaNiezwykłychUmysłów #Programowanie #SukcesyEdukacyjne

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny