ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Znowu ruszamy !!!!!! Będzie się działo.
 W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości chętni uczniowie, przedsiębiorcy i nauczyciele będą uczestniczyć w programie  "Ze szkoły na rynek pracy- Otwarta firma".
Dla uczniów jest to okazja, by dowiedzieć się , że można robić to co się kocha i jeszcze na tym zarobić. Dla przedsiębiorstwa wspaniały pretekst do promocji oraz nawiązania kontaktów w środowisku lokalnym
 W ramach projektu "Lekcje z ZUS" odbędzie się 1. etap olimpiady „Warto wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych".Jest to projekt, który powstał, by budować świadomość młodego pokolenia o ubezpieczeniach społecznych. Młodzieżowe Misje Gospodarcze w tym roku dla branży mechanicznej.
MMG to przedsięwzięcie, które łączy uczniów oraz pracodawców. Zadaniem uczniów będzie wypracowanie i wdrożenie akcji promującej potencjał i możliwości wybranej branży wśród rówieśników. Firmy będą mogły poznać perspektywę młodzieży, a uczniowie potencjalnych pracodawców. Projekt rozpoczyna się w listopadzie i będzie trwał kilka miesięcy. Będzie się działo.
Co tydzień relacja.
Zapraszamy.
Opiekunowie Szkolnego Miniprzedsiębiorstwa i
Doradztwo zawodowe

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny