INNOWACJA PEDAGOGICZNA - cd

W kolejnym odcinku innowacji 17.12 na dwóch pierwszych godzinach lekcyjnych zaprosiliśmy uczestników na kawę do Central Perk, czyli o fenomenalnym i uwielbianym amerykańskim serialu Friends.
 Spotkanie zaczęliśmy od wykładów w formie prezentacji trójki największych fanów serialu - Wiktora Kaźmierczaka, Oliwiera Kasprzaka i Malwiny Kraśnickiej .
Uczestnicy innowacji zostali podzieleni na cztery zespoły, w których współpracowali przy wykonywaniu zadań z Worksheet 1 i Worksheet 2.
▪️Najpierw obejrzeli dwa fragmenty świątecznych odcinków Learn English With Friends (Hot Christmas i Armadillo vs Santa) i starali się zapamiętać jak najwięcej aby móc odpowiedzieć na pytania dotyczące odcinka i wykonać zadania leksykalne.
▪️Następnie, uzupełniali tekst piosenki tytułowej Friends' I will be there for you' w wykonaniu zespołu Rembrandts.
▪️Ostatnią aktywnością było wykonanie quizu o serialu w na podstawie informacji z całego spotkania w aplikacji Socrative przy użyciu telefonów komórkowych.
Tym razem punkty zdobywało się najpierw grupowo,potem zostały doliczone do indywidualnych wyników i oto trójka finalistów:
1 miejsce - Oliwier Kasprzak kl.4 TP
2 miejsce - Cyryl Kacprzyk kl. 3b
3 miejsce: Jakub Matysiak kl. 4 PI,
Jakub Matysiak kl.4 PI i Julia Łacina z kl. 4 LA.
Spotkanie przebiegło w miłej świątecznej atmosferze, w przerwie graliśmy w Bingo i oglądaliśmy wystawę gadżetów. Dziękujemy uczestnikom, publiczności, obserwatorom i wszystkim osobom pomagającym.
Gościnny udział - p. A.Płaczkowska
Publiczność - klasa 3b
Zdjęcia: Zuzanna Adamowicz, Mieszko Kaczor z 3b oraz Agnieszka Szmaj i Jakub Mikołajczyk z 3RZ
Malwina Kraśnicka
Małgorzata Przybył

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny