My names is Bond, James Bond. – innowacja pedagogiczna odc. 4

My names is Bond, James Bond. – innowacja pedagogiczna odc. 4
#innowacjapedagogiczna #angielskioscarowo
Dnia 15 listopada uczniowie realizowali kolejne zadania w ramach innowacji pedagogicznej „Angielski Oscarowo”.
Bohaterem dzisiejszego spotkania był brytyjski szpieg MI6 James Bond. Omawiany film to „GoldenEye” z 1995 r. z debiutującym w roli agenta 007 Piercem Brosnanem i partnerującą polską aktorką Izabellą Scorupco.
Po prezentacji Wiktora Kaźmierczaka, który przedstawił ciekawostki związane z produkcją, uczestnicy innowacji przystąpili do zespołowego rozwiązywania zakodowanych zagadek w konwencji escape roomu. W trwającej 30 minut tajnej misji uczniowie mieli za zadanie m.in. uzupełnić zadania tekstowe luką w języku angielskim, rozwiązać krzyżówkę metodą webquestu, dopasować kultowe bondowskie gadżety do ich nazw, uzupełnić tekst piosenki tytułowej oraz odczytać informacje ukryte pod postacią kodów QR.
 W skład drużyn, które najlepiej poradziły sobie z zadaniami weszli następujący uczniowie: Jakub Matysiak (4PI), Filip Michałczyk (4TP) i Martyna Leśniak (4LA); Stanisław Krowicki (3bLO), Antonina Borla (3bLO) i Wiktor Kaźmierczak (3aLO); Oliwier Kasprzak (4TP), Adam Czwordon (4PI) oraz Julia Łacin (4LA).
Wszystkim dziękujemy za udział i emocjonującą zabawę, a zwycięzcom gratulujemy zdolności krytycznego myślenia, komunikacji i umiejętności językowych.
/Zdjęcia: Magdalena Kryś i Kacper Czyż (4TP)/
Małgorzata Przybył i Malwina Kraśnicka

Opracowanie: Szkolny zespół redakcyjny