Ogólny      2018-01-16 10:13:17

Ogłoszenie wyników konkursu

13 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na prezentację multimedialną pokazującą życie i twórczość polskiego poety Bolesława Leśmiana.

Konkurs został ogłoszony w związku z przypadającymi w 2017 roku rocznicami : 80 śmierci i 140 urodzin tego niezwykle oryginalnego poety z przełomu XIX i XX wieku. Spośród dostarczonych do polonistek Beaty Goncerzewicz i Katarzyny Duczmal prezentacji wybrano i nagrodzono prace następujących uczniów:

1. miejsce Milena Kozica z klasy 2 a LO
2. miejsce Dawid Roszak z klasy 3 TI
3. miejsce Mateusz Janaszczyk z klasy 3 TI

Wyróżniono także prezentacje:
Pawła Kammera z klasy 3 ME
Krystiana Mielcarka z klasy 3 SI
Jakuba Reifa z 3 TI
Piotra Stempina z klasy 3 TI,
Oliwii Szczepaniak z klasy 1 a LO.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy a pozostałych uczniów zachęcamy do takiego sposobu przedstawienia swoich umiejętności i wiedzy. Następny konkurs na prezentację multimedialną, tym razem na temat życia i twórczości Stanisława Wyspiańskiego, już w listopadzie 2018 roku. Zapraszamy.

Opracowanie: Katarzyna Duczmal